پلاستوفوم بسته بندی

احجام متنوع از جنس پلی استایرن انبساطی است و بهترین گزینه برای نگهداری و محافظت از کالاهای حساس و ظریف با ایجاد عایق بندی عالی می باشد.

eps packaging

eps packaging

پلاستوفوم بهترین انتخاب برای بسته بندی و حمل و نقل کالاهای حساس ، ظریف و شکننده و نیز کالاهای الکترونیکی و تجهیزات دارویی می باشد.
محصولات غذایی تازه و یخ زده و سبزیجات باید در محل سرد و عایق نگهداری شوند تا بتوانند مدت زمان بیشتری در معرض محیط خارجی قرار بگیرند.
همه این موارد و دهها مورد دیگر پلاستوفوم انبساطی را به یکی از پرکاربردترین محصولات بسته بندی تبدیل نموده است.

محصولات پلاستوفوم بسته بندی گستره وسیعی را در بر می گیرند :
از محصولات فوم بسته بندی لوازم خانگی که در این صنعت متعارفتر است گرفته تا کندوی عسل فومی ، آیس باکس فوم باکس یا یخدان یونولیتی ، جعبه های یونولیتی برای حمل مواد غذایی جعبه های اختصاصی برای حمل و نقل و حفاظت از کالاهای صنعتی مانند الکتروموتورهای یخچالی و کولری و … جعبه های یونولیتی فومی پلاستوفومی برای حفاظت از سیلندرهای بکار رفته در صنایع چاپ و بسته بندی و هزاران مورد دیگر که در این دسته بندی جای می گیرند.
همچنین قطعات یونولیتی فومی پلاستوفومی که در صنعت ساختمان بکار می روند نیز بعضا در گروه فوم های بسته بندی گنجانده می شوند. لازم بذکر است که ماشین آلات و تجهیزات بکار گرفته شده برای تولید محصولات پلاستو فوم بسته بندی یا پلاستوفوم ساختمانی پلاستوفوم کشاورزی مشترک می باشند و تنها تفاوت آنها در شکل قالب می باشد لذا تنها تفاوت این محصولات در نوع کاربرد و شاخه ای از صنعت که در آن استفاده می شود ، می باشد.

آکاسیو بسته بندی

فوم بسته بندی دی وی دی | گیرنده دیجیتال

پلاستوفوم بسته بندی

پلاستوفوم بسته بندی الکتروموتور کولری

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی فن یخچالی

پلاستوفوم بسته بندی

پلاستوفوم بسته بندی غربیلک فرمان خودرو

فوم بسته بندی

فوم بسته بندی گوشه

شرکت کی کی توسعه تجارت kkeps با برخورداری از دانش فنی تخصصی روز دنیا در صنعت پلاستوفوم در حال جمع آوری اطلاعات و مطالب مفید این صنعت می باشد و این مطالب را بطور هفتگی در وبلاگ شرکت منتشر خواهد کرد.
امید است با انتشار این مطالب بتوانیم گامی هرچند کوچک در گسترش و شناسایی توانایی های این صنعت به عموم هم میهنان عزیز برداریم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید