محصولات
نام محصول

یونولیت برشی

پلاستوفوم برشی رنج مصرف بسیار وسیعی در صنایع مختلف دارد. از ساختمان سازی و راه سازی گرفته تا ایزولاسیون و دکوراسیون و

eps block

eps block

کارهای هنری و تبلیغاتی. این قطعات از یک بلوک خام به ابعاد ۱×۱ به طول ۲ متر ، ۳ و یا بطول ۶ متری و توسط دستگاه برشی دستی و یا CNC تولید می شود و دانسیته مختلفی نیز دارند. دانستیه پلاستوفوم بر اساس کاربرد و وزن محصول مشخص می شود.
از دستگاه برش سی ان سی برای تولید قطعات با اشکال پیچیده و سطوح غیر مسطح استفاده می شود و برای تولید ورقهای ایزولاسیون و عایق بندی و ورقهای محافظ سطوح حساس از دستگاه برش دستی استفاده می گردد.

 

نحوه عملکرد دستگاه برش CNC و تولید پلاستوفوم برشی :

در مواردی که برای بسته بندی کالایی نیاز به قالب سازی نباشد و یا به خاطر صرفه جویی در هزینه ها امکان ساختن قالب نباشد، می توان  از این رویکرد استفاده کرد. در برش یونولیت با دستگاه سی ان سی (CNC) در گام اول باید نقشه کار را بصورت دوبعدی در جهت X و Y طراحی شده و نقشه آن آماده شود.  بعد از اتمام این مرحله به وسیله برنامه های مختلف نقشه کشی، نقشه آماده شده را به فایل قابل اجرا در CNC تبدیل می کنند.

تمام مقدارها در اندازه گیری می بایست دقیق باشند و نیز سرعت دستگاه سی ان سی متناسب با حرارت سیم های برش تعیین شوند.  به این معنی که یونولیت برشی باید متناسب با دانسیته و چگالی یونولیت و پلاستوفوم نپخته باشد.

بعد از برش قطعات یونولیت با دستگاه CNC می توان اجزاء گوناگون آن را به وسیله چسب منحصر یونولیت به یکدیگر متصل کرد.

 

کاربرد یونولیت برشی :

پلاستوفوم برشی می توان در عایق سازی ساختمان ها استفاده کرد. این ورق ها در مقابل صوت و حرارت در زیر سقف و بین دو ساختمان و سطوح داخلی یا خارجی ساختمان بهمی توانند به عنوان عایق عمل کنند.

همچنین می توان برای بسته بندی انواع محصولات از یونولیت استفاده کرد. به علت ارزان بودن قیمت این نوع بسته بندی نسبت به چوب و کارتن، محبوبیت زیادی در صنعت پیدا کرده است. کالای حجیم و حساس به ضربه را با کمک یونولیت می توان به خوبی بسته بندی کرد بدون این که هیچ گونه آسیبی وارد شود.

یونولیت برای پر کردن بتن نیز کاربرد دارد و می تواند در مصرف فوم بتن صرفه جویی کند.

علاوه بر این موارد برای عایق سازی صدای سالن های بزرگ از جمله سالن های تئاتر، سینما، موسیقی و سالن های اجتماع می توان از یونولیت برشی استفاده کرد.

کاربردهای یونولیت برشی به این موارد محدود نمی شود. می توان برای عایق سازی سردخانه های زیر صفر و جهت بسار سیستم های گرمایشی از کف استفاده کنید.

شرکت کی کی توسعه تجارت تولید کننده انواع یونولیت برشی بر اساس نیاز شما می باشد. ورق های تولید شده در شرکت کی کی توسعه تجارت kkeps با ابعاد کاملا دقیق و با کیفیت بسیار بالا تولید می شود. ورق یونولیت فشرده با دانه بندی متنوع و دانسیته های مختلف قابل تولید می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره خرید قالب بتن با شماره ۰۲۶۳۷۷۷۳۹۰۴   الی ۷ تماس بگیرید. پشتیبانی مستقیم : ۰۹۰۲۲۰۸۲۰۲۴

eps block

eps block