محصولات
نام محصول

سینی نشاء یونولیتی | سینی نشاء فومی

سینی نشاء یونولیتی | سینی نشاء فومی

سینی نشاء پلاستوفومی | سینی نشاء یونولیتی | سینی نشاء فومی

کاربرد :

کاشت گیاهان دارویی
کاشت گیاهان زینتی
کاشت گیاه توتون
کاشت انواع صیفی جات

سینی نشاء یکی از ابزارهای کاربردی و مورد استفاده در صنایع کشاورزی و پرورش نشاء است که جهت نگهداری نشاء انواع محصولات کشاورزی استفاده می شود تا گیاه آماده انتقال به زمین زراعی شود.

این نوع سینی نشاء از جنس پلاستوفوم فشرده یا همان یونولیت می باشد که مزایای زیادی از جمله حمل آسان و ایمن  و حفظ رطوبت بوده که باعث شده پرورش نشاء و انتقال آن به زمین زراعی بسیار آسان باشد. به دلیل استقامت بالا و سبک بودن و صد در صد عایق بودن فوم توجه کشاورزان محترم و پرورش دهندگان نشاء به این ابزار کاربردی جلب شده است.

 

مزایای استفاده از سینی نشاء یونولیتی

استفاده از این محصول مزایای مختلفی برای شما خواهد داشت که برخی از آن ها اشاره می کنیم.

با نشاء یونولیتی زهکش و تهویه به طور مناسب انجام شده و قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی است. ابـعاد سینی به گونه ای طراحی شده است که برای رشد و تـوسعه مطـلوب ریـشه فضای کافی وجود دارد.

دارای جنس فوق العاده محکم و مقاوم است و به همین خاطر در حمل و نقل آسیبی به آن وارد نمی شود.

در برابر مواد شیمیایی جهت ضد عفونی کردن نیز مقاوم بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و به راحتی می توانید آن را ضدعفونی کنید. پس از ضد عفونی کردن نیز می توانید به دفعات زیاد از آن استفاده کنید.

به خاطر طراحی عالی و جنس سینی می توانید به راحتی نشاء را از سینی خارج کرده و به زمین کشاورزی انتقال داد.

حمل و نقل آسان، تراکم سلولی بالا  و کیفیت و استحکام بسیار زیاد و ماندگاری بالا از دیگر مزایای سینی نشاء یونولیتی است.

از آن جایی که یونولیت عایق حرارتی بوده و مقاوم در برابر حرارت و نور خورشید  است می توان در هر آب و هوایی حتی مناطق جنوبی کشور از آن برای رشد بذر و پرورش نشاء استفاده کرد.

نشاء در این سینی ها به صورت مطلوب رشد کرده و سالم هستند. همچنین در این روش پرورش نشاء به آب و کود کمتری نیاز است که باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

سینی های نشاء در ابعاد مختلفی طراحی می شوند و تعداد حفره های آن ها نیز متفاوت است. روزنه های سینی نشاء به شکل مخروطی و یا هرمی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره خرید سینی نشاء یونولیتی با شماره ۰۲۶۳۷۷۷۳۹۰۴   الی ۷ تماس بگیرید. پشتیبانی مستقیم : ۰۹۰۲۲۰۸۲۰۲۴