پیام مدیرعامل

کی کی توسعه تجارت

شرکت کی کی توسعه تجارت | KKEPS شرکتی پیشگام و انعطاف‌پذیر است که راهکارهایی متنوعی با بهره‌گیری از پلی‌استایرن عرضه می‌کند.

KKEPS شرکتی است که قوه‌ی محرکه‌ی آن را نوآوری تشکیل می‌دهد. ما مفتخریم که اعلام کنیم از سال ۱۳۸۴ با موفقیت به بازار ایران خدمات‌رسانی کرده‌ایم. اکنون ما به واسطه‌ی ارتقا و به‌روزرسانی امکانات و به‌کارگیری آخرین فن‌آوری‌های موجود، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان EPS در خاورمیانه به شمار می‌رویم.

محصولات پلی‌استایرن KKEPS در صنایع مختلف از ساختمان‌سازی، مهندس عمران و شناورسازی گرفته تا عایق‌های حرارتی، طراحی معماری، بسته‌بندی و باغبانی کاربرد دارند. خواص استثنایی و جذب ضربه و کیفیت فوم پلی‌استایرن (EPS) همراه با خاصیت کندسوزی، قیمت پایین، عایق‌بندی بالا و سهولت قالب‌گیری ، آن را به ماده‌ای مناسب برای بسته‌بندی تبدیل کرده است.

ما به‌عنوان شرکتی پیشرو در نوآوری ، پیوسته در جست‌وجوی راهکارهای جدید و منحصربه‌فرد برای مشکلات مشتریان خود هستیم – ما مرزهای کارایی محصولات خود را به فراسوی نیازهای مشتریان خود برده ایم.

هدف ما این است که با ارائه خدمات برجسته به تک تک مشتریان خود، افزایش انعطاف‌پذیری و ارزش افزوده بیشتر، از حد انتظارات آن‌ها فراتر رویم. از این رو کارایی سیستم را بهینه‌سازی کرده و بازدهی عملیاتی را بهبود بخشیده ایم.

همراهان KKEPS ما را به‌واسطه‌ی مهارت‌های فنی و عملیاتی و تجربه‌ی کاری موثر می شناسند. و از این رو اطمینان داریم که مشتریان ما کارامدترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات را دریافت خواهند کرد.

پیام مدیرعامل شرکت کی کی توسعه تجارت | kkeps